Part Number BAN-7PK1715 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $30.67


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1715 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717015077 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 14, 2011 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |