Part Number BAN-7PK1248A | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $43.81


Product Highlights
| Part Number | BAN-7PK1248A |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717275211 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 0.16 kg |