Part Number BAN-6PK1808A | Brand: Bando | Out of Stock
CA $54.41


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1808A |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717275167 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2015 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 2.50 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 0.16 kg |