Part Number BAN-6PK1700 | Brand: Bando | 2 items in stock
CA $34.30


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1700 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717012250 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 6, 2009 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.23 kg |