Part Number BAN-6PK1360 | Brand: Bando | 4 items in stock
CA $31.01


Product Highlights
| Part Number | BAN-6PK1360 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717014711 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 18, 2024 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 11.30 cm |
| Height | 2.20 cm |
| Weight | 0.30 kg |