Part Number BAN-5PK1400 | Brand: Bando | 3 items in stock
CA $28.66


Product Highlights
| Part Number | BAN-5PK1400 |
| Brand | Bando |
| Part Type | Accessory Drive Belt |
| Position | Accessory Drive |
| UPC | 649717014445 |
| Category | Accessory Drive Belt |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 20, 2009 |
| Updated | Mar 11, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 2.50 cm |
| Weight | 0.18 kg |