Part Number NWF-PRC2374 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $95.76


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC2374 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929151639 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 1.50 kg |