Part Number NWF-PRC2200 | Brand: AmeriBRAKES | 6 items in stock
CA $71.32


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC2200 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929147816 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 1.30 kg |