Part Number NWF-EPS2367 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $129.76


Product Highlights
| Part Number | NWF-EPS2367 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929168743 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 17.78 cm |
| Width | 7.87 cm |
| Height | 7.87 cm |
| Weight | 3.32 kg |