Part Number NWF-EPS1850 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $159.34


Product Highlights
| Part Number | NWF-EPS1850 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929168200 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 17.78 cm |
| Width | 7.87 cm |
| Height | 7.87 cm |
| Weight | 3.53 kg |