Part Number NWF-EPS1646 | Brand: AmeriBRAKES | 5 items in stock
CA $172.26


Product Highlights
| Part Number | NWF-EPS1646 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929168019 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 14.48 cm |
| Width | 6.35 cm |
| Height | 8.38 cm |
| Weight | 2.71 kg |