Part Number NWF-EPS1456 | Brand: AmeriBRAKES | 4 items in stock
CA $108.62


Product Highlights
| Part Number | NWF-EPS1456 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929166787 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 6, 2026 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 11.94 cm |
| Width | 6.86 cm |
| Height | 7.87 cm |
| Weight | 2.59 kg |