Part Number NWF-ASD792A | Brand: AmeriBRAKES | 4 items in stock
CA $71.10


Product Highlights
| Part Number | NWF-ASD792A |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929126941 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 23.50 cm |
| Width | 20.40 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 1.20 kg |