Part Number NWF-ASD786 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $165.60


Product Highlights
| Part Number | NWF-ASD786 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929126927 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 7.10 kg |