Part Number NWF-ASD2405 | Brand: AmeriBRAKES | 2 items in stock
CA $132.70


Product Highlights
| Part Number | NWF-ASD2405 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929153886 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2024 |
| Updated | Mar 19, 2026 |
| Length | 25.40 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 3.00 kg |