Part Number NWF-ASD2174 | Brand: AmeriBRAKES | 4 items in stock
CA $127.38


Product Highlights
| Part Number | NWF-ASD2174 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 841929144990 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 25.40 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 1.60 kg |