Part Number NWF-PTM1561 | Brand: AmeriBRAKES | Out of Stock
CA $107.56


Product Highlights
| Part Number | NWF-PTM1561 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929128136 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 2.63 kg |