Part Number NWF-PTC784 | Brand: AmeriBRAKES | 2 items in stock
CA $92.26


Product Highlights
| Part Number | NWF-PTC784 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929109432 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 28, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 2.49 kg |