Part Number NWF-PTC1374 | Brand: AmeriBRAKES | 1 items in stock
CA $72.18


Product Highlights
| Part Number | NWF-PTC1374 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929128969 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 19, 2022 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 1.90 kg |