Part Number NWF-PRM687A | Brand: AmeriBRAKES | 1 items in stock
CA $66.74


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRM687A |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929104833 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 25.40 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 8.40 cm |
| Weight | 2.30 kg |