Part Number NWF-PRC1826 | Brand: AmeriBRAKES | 3 items in stock
CA $80.58


Product Highlights
| Part Number | NWF-PRC1826 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929128624 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 1.90 kg |