Part Number NWF-ASD2018 | Brand: AmeriBRAKES | 6 items in stock
CA $141.02


Product Highlights
| Part Number | NWF-ASD2018 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929130894 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Mar 13, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 5.40 kg |