Part Number NWF-ASD184 | Brand: AmeriBRAKES | 2 items in stock
CA $125.54


Product Highlights
| Part Number | NWF-ASD184 |
| Brand | AmeriBRAKES |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 841929126767 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 21, 2022 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 4.90 kg |